Filtrovat podle

Barva

Barva

Velikost

Velikost

Sportovní podprsenky

Aktivní filtry

  • podprsenka sportovního typu
  • jemný rychle schnoucí materiál
  • multifunkční nastavitelná  ramínka
  • zapínaní na zádech

Poslední kus skladem

● NABÍZÍME SPECIÁLNÍ STŘIHY DÁMSKÝCH SPORTOVNÍCH PODPRSENEK PRO DANOU POHYBOVOU AKTIVITU

● VYBÍRÁME KVALITNÍ, FUNKČNÍ MATERIÁLY, KTERÉ ODVÁDÍ POT A JSOU PŘÍJEMNÉ NA TĚLE

● PORADÍME VÁM S VÝBĚREM SPRÁVNÉ VELIKOSTI

Dámské sportovní podprsenky dávno nejsou jen doménou profesionálních atletů

Přibližně jedna třetina žen se alespoň jednou týdně věnuje sportovní aktivitě. Pokud se pohybu věnujete jen rekreačně nebo pravidelně s nižší intenzitou, přijde vám možná nákup speciálního prádla jako zbytečná investice. Opak je ale pravdou. Spodní prádlo navržené pro nošení při fyzické aktivitě ochrání vaše zdraví a zlepší vaše výkony.

V čem se liší podprsenky sportovní od těch pro běžné nošení

Dámské podprsenky můžeme rozdělit do dvou základních kategorií - pro běžné denní nošení a ty, které si bereme při fyzické aktivitě.

Hlavními rozdíly mezi nimi jsou:

● střih

● materiál

● pevnost/komprese

Cílem kvalitní a funkční sportovní podprsenky je co nejvíce omezit pohyb prsou při fyzické aktivitě. Obyčejné spodní prádlo není schopné tento pohyb při běhu, aerobních cvičeních, posilování a dalších aktivitách eliminovat. Může docházet k poškození měkkých tkání a následnému poklesu poprsí.

Pečujte o svůj dekolt a Investujte do kvalitní sportovní podprsenky.

Předejdete tak problémům s pokleslým poprsím i nepříjemné bolesti při pohybových aktivitách.

Sport a podprsenky - na co se zaměřit při výběru?

Pro zvolení vhodného typu je důležité promyslet jeho účel. Chcete prádlo na pravidelné hodiny jógy? Nebo denně běháte a chodíte do posilovny? Podle druhu dané aktivity můžete dále vybírat nejvhodnější zboží z naší nabídky.

Mírná zátěž

Pokud se věnujete cvičení jógy, pilates nebo třeba ježdění na kole, kde nejsou prsa tolik namáhána a nedochází k velkým otřesům, postačí vám střih s úzkými ramínky. Není také nutné volit kompresní materiál, jehož úkolem je objem dekoltu co nejvíce stlačit a omezit pohyb. Materiál by měl být rozhodně funkční a vzdušný. Vhodné je zvolit typ s průduchy v podpaží a na zádech.

Střední zátěž

Do této kategorie patří náročnější aktivity jako je alpinning, lyžování, squash nebo také tanec. Správnou volbou jsou široká ramínka. Ramínka nesmějí být příliš volná, ani se zařezávat a jejich plocha potom fixuje nepříjemné pohyby při pohybu. Materiál by měl dobře odvádět pot. Také musí být už relativně pevný, pokud máte menší poprsí, je vhodné zvolit kompresní materiál, který ňadra přimáčkne k tělu.

Vysoká zátěž

Pokud se chcete vhodně vybavit na běh, do posilovny nebo třeba na atletiku, volte typ, který má překřížená ramínka nebo plná záda. Ta ještě více fixují nežádoucí pohyb a udrží vše na svém místě.

Dobře zvažte, jak často a při jakém sportu budete podprsenku využívat.

Rádi vám poté pomůžeme s výběrem takového druhu, který nejlépe splní vaše očekávání.

Liší se velikost podprsenky na sport a na běžné nošení?

I když zvolíte ten ideální typ pro druh pohybu, kterému se chcete věnovat a kvalitní materiál z našeho sortimentu, výsledek nemusí fungovat, pokud netrefíte vaši velikost.

Ta by měla odpovídat velikosti vašeho běžného prádla. Samozřejmě záleží také na střihu, materiálu i konkrétním výrobci.

Pokud máte objemnější poprsí, volte raději střih se zapínáním na zádech, který se čísluje obdobně jako klasické spodní prádlo. Lépe sedí plnějším tvarům. Pro malá prsa se naopak více hodí střihy bez zapínání, které se oblékají přes hlavu.

Pokud si nebude s výběrem jistí, kontaktujte naši zákaznickou linku, kde vám ochotně poradíme.

V případě jakýchkoli pochybností nás kontaktujte.

Rádi vám poradíme a zodpovíme veškeré dotazy.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací